לוגו מנחה אירועים נדב סגל

שירה בציבור

שירה בציבור היא חלק אינטגרלי ומשמעותי מאוד מהחוויה של כל ישראלי. יש משהו בביחד הזה, באופן בו אנחנו יכולים לחלוק במשותף את האהבה שלנו לשירה ולשירים שהופך את החוויה כולה מעצימה, מרגשת ולכיף גדול. מאז ומעולם שירה היא מה שמלווה את התרבות הישראלית לאורך הדרך וגם היום אנחנו יכולים ממש לראות, קטנים כגדולים, מבוגרים וילדים נהנים מהזכות לשיר ביחד.
צרו קשר לפרטים נוספים.

שהרי אין כל ספק כי שירה בציבור היא אחת מאבני היסוד של התרבות הישראלית. 
אם גם אתם חובבים גדולים של שירה, אין כל ספק כי יש לנו הרבה מין המשותף. באותה נימה גם אי אפשר להכחיש כי כדי שאותה שירה בציבור תהיה בדיוק מה שאנחנו חולמים שהיא תהיה, אנחנו צריכים לבחור בקפידה את מי שאנחנו בוחרים שילווה את האירוע. אני, נדב סגל, מאמין שהגעתם בדיוק למקום הנכון.
נדב סגל שירה בציבור

הופעות שירה בציבור זו אומנות

הופעות שירה בציבור, להקים ולהנחות אירועי שירה היא אמנות לכל דבר. מדובר לא רק על מי שהוא מוזיקאלי מספיק ומכירים שירים רבים, אלא, יותר מכל דבר אחר, מדובר על מי שיודע לזהות את הצרכים של הקהל בזמן אמת. הופעות בבית פרטי או ערב במקום בו מוזמנים דורשים הרבה ניסיון ומתן תשומת לב לפרטים.

למשל, הרבה פעמים צריך לדעת בדיוק מתי הזמן הנכון להעביר את הזכות לשיר למי מהיושבים בקהל. לפעמים, במקרים אחרים, התפקיד של מי שאחראי על הערב המופלא הזה הוא דווקא לא למסור את האפשרות להוביל את השירה לאחר, משום שעדיין קשה לקהל להתאסף ולהתחבר מסביב לאירוע.

לא רק זה אלא שהרבה פעמים למי שמלווה ומנחה שירה בציבור צריך להיות הגורם החמקמק הזה שקשה להגדיר אותו במילים. גם בעולם פעלות למבוגרים במידה רבה אנחנו מדברים על כריזמה פשוטה. 

על הדרך בה המנחה יכול למגנט את הצופים אליו, להפוך את הערב למה שכולם באמת מצליחים להתרכז סביבו. שכן אם יש משהו שמחבר בין כל שירה בציבור אליה תלכו, הוא שמדובר על מה שצריך יותר מכל להזכיר לנו את מדורת השבט, את ההזדמנות של כולם להיפרד מהטלפונים הניידים שלהם ולרגע להתחבר לדבר גדול יותר מהם שיתן להם את התחושה שכולם נמצאים ביחד מסיבה טובה.
איך בוחרים את השירים ומה כולל הערב?

אירועי שירה זו הגדרה כללית והרבה פעמים אנחנו נראה דווקא הרבה צורות שונות לאירוע. התפקיד של אותו מנחה שירה בציבור כמו שאמרנו, הוא לזהות את הקהל ולבחור את מה שמתאים לו. כמובן שהעבודה היא גם לשים לב ולהתאים שירים שאפשר לשיר ביחד.

שכן הרבה פעמים דווקא מוזיקה יותר פופולארית היא מוזיקה שאולי קשה למצוא את הדרך לשיר אותה יחדיו. כלומר, יש כאן את הצורך לאזן באופן מחושב ומדויק בין הצרכים השונים של המשתתפים לידי יצירה אחת גדולה בסופו של דבר. בין מחרוזת שירי ארץ ישראל למצוא את הדרך להכניס גם את החדש.

אירועי שירה בציבור בשיא הכיף

אם אתם מעוניינים להזמין ערב שירה, אתם אלו שתקבעו בסופו של דבר מה יהיה בערב. 
כלומר, זה נכון שאני, נדב סגל, עומד לשירותכם עם כל הניסיון שאספתי לאורך השנים, אבל שירים שירה בציבור צריכים להיות מה שאתם אוהבים גם כן.

הופעות שירה לא יכולות להיות מנותקות מהאירוע שלשמו בחרתם להתכנס כדי להצליח לחבר בין כל האורחים באופן מרגש כל כך.

מה שאני, נדב סגל, עושה בדרך כלל, זה מקיים שיחה מקדימה לפני כל אירוע שאני עושה, האמינו לי מדובר על אירועי שירה רבים, כאשר לכל אחד אני מקדיש את הזמן הדרוש כדי שנברר את כל הפרטים על מנת שאתם תוכלו להרגיש ולהיות הכי רגועים שאפשר.

אז איך מזמינים מנחה שירה בציבור?

עבור הופעות שירה אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים שיעזרו לכם למצוא את הדרך להתחבר מחדש למה שהוא עבור ישראלים רבים מסורת של ממש.

התקשרו עכשיו

הזמינו את נדב סגל עוד היום
crossmenu